PRACA

Pracuj z nami! Tworzymy zespół DABEX!

Ty

Dla nas najważniejsza będzie Twoja motywacja, kompetencje i to, czym kierujesz się w pracy. Bez względu na doświadczenie możesz znaleźć miejsce dla siebie.

Zespół

Firma stawia nie tylko na zrównoważone produkty, lecz także na zrównoważoną kulturę przedsiębiorstwa. Jesteśmy pewni, że tylko wspólnymi siłami możemy kształtować pozytywną przyszłość. Aby zrealizować ten cel, polegamy na opartej na zaufaniu pracy zespołowej.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowiska:

Doradca handlowy - Oddział Grudziądz

Miejsce pracy: Grudziądz, ul. Chełmińska 206, 86-300 Grudziądz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: – Obsługa istniejącej bazy klientów B2B – Sprzedaż i promocja produktów chemii profesjonalnej, systemów higienicznych, urządzeń do czyszczenia powierzchni – Praca w miejscowości: Grudziądz i okolice (do 100km) – mały obszar – Pozyskiwanie nowych Klientów – Monitorowanie rynku i działań konkurencji – Budowanie i dbanie o wizerunek firmy

WYMAGANIA: – Doświadczenie w sprzedaży B2B (firmy i instytucje) – Posiadanie determinacji do osiągania celów – Ukierunkowanie na wynik – Chęć rozwoju w zakresie sprzedaży – Wysoka kultura osobista – Prawo jazdy kat. B – Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY: – Interesującą i pełną ciekawych wyzwań pracę, dającą satysfakcję oraz możliwość rozwoju zawodowego – Szkolenia wdrożeniowe w celu łatwego i szybkiego osiągnięcia odpowiedniego poziomu wiedzy i umiejętności niezbędnych do realizacji powierzonych zadań – Wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe premie uzależnione od efektów pracy – Specjalistyczne szkolenia mające na celu ciągły rozwój kompetencji zawodowych – Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w profesjonalnej i stabilnej finansowo firmie – Narzędzia pracy: m.in. samochód służbowy, laptop, telefon