Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Dostawcy

Papernet
Papernet - marka Delitissue Sofidel. Grupa Sofidel powstała w 1966 roku i dziś jest jednym ze światowych liderów na rynku produkcji papieru higienicznego i papieru do użytku domowego: papieru toaletowego, ręczników higienicznych, chusteczek higienicznych i kosmetycznych.
www.papernet.com
Diversey
Diversey Polska Sp. z o.o. - Diversey, Inc. jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie czystości i higieny na rynku instytucjonalnym, obsługującym klientów branży hotelarskiej, spożywczej, handlu, służby zdrowia, przemysłu spożywczego i napojowego oraz firm sprzątających na całym świecie.
www.diverseysolutions.com
Welmax
Welmax Paper Sp. z o.o. - Firma działająca na rynku nieprzerwanie od roku 1995 jest największym producentem papierów higienicznych i bibułki tissue na lubelszczyźnie dla branży AFH.
www.welmax.eu
Buzil
Buzil Gmbh - Buzil jest niezawodnym partnerem dostarczającym najwyższej jakości skuteczne produkty czyszczące, pielęgnacyjne, higieniczne i dezynfekujące. Priorytetem jest wysoki poziom jakości produktów, systematyczne kształtowanie i optymalizacja pełnego zakresu usług.
www.buzil.pl
Tork
Tork - jest marką grupy Essity. Grupa Essity oferuje artykuły higieniczne oraz produkty pochodzenia drzewnego w ponad 100 krajach
www.tork.pl
MPS Koszalin
MPS Koszalin - MPS to firma, która powstała w Szwecji w latach 70-tych XX stulecia, głównie koncentrując się na produkcji butelek plastikowych. W 1991r. firma została przeniesiona i zarejestrowana w Polsce. Od tego czasu firma rozwija się realizując usługi w zakresie produkcji kosmetyków, butelek oraz środków czystości.
www.mps.koszalin.pl
Katrin
Katrin - Obecna w ponad 30 krajach marka Katrin cieszy się dużym uznaniem nie tylko w całej Skandynawii, ale i we wszystkich krajach europejskich. Jako część Grupy Metsä – promującej odpowiedzialny biznes fińskiej grupy działającej w branży leśnej i produkującej wysokiej jakości artykuły wykonane w dużej mierze z surowców odnawialnych w postaci nordyckiego drewna.
www.katrin.com
Wepa
Wepa Piechowice - Silne marki WEPA Professional – asortyment dostosowany do międzynarodowego rynku spełnia jego wszelkie wymagania i wzmacnia pozycję każdego naszego klienta. Nasze wyroby oferujemy pojedynczo lub jako całą paletę powiązanych ze sobą produktów.
www.wepa-professional.de
Wemaa
Wemaa Płock - produkuje pompy przemysłowe i agregaty wysokociśnieniowe. Dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i budowanie urządzeń wysokociśnieniowych sprawiło, że produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością i długimi okresami bezawaryjnej pracy.
Ehrle
Ehrle - to synonim solidności i nowoczesności. Mało jednak kto wie, że ten niemiecki producent rozpoczął swoją działalność już w 1927 roku. Lata doświadczenia i udoskonalania technologii zaowocowały i dzisiaj jesteśmy liderem na rynku myjni samoobsługowych w Europie.
Tenzi
Tenzi Polska Sp z o.o. - to uznany polski producent profesjonalnych środków czyszczących, wykorzystywanych w branży samochodowej, przemysłowej, gastronomicznej, hotelarskiej i gospodarstwach domowych.
Voigt
Voigt - Firma Voigt działa na rynku polskim od 1992 roku. Historia firmy VOIGT rozpoczęła się równolegle z rozwojem profesjonalnego rynku utrzymania czystości w naszym kraju. Możemy śmiało powiedzieć, iż byliśmy w wąskim gronie firm będących prekursorami rozwoju i budowania świadomości w zakresie znaczenia stosowania profesjonalnych produktów utrzymania czystości.
www.voigt.pl
Vermop
Vermop Polska - Jako jeden z wiodących producentów sprzętu i akcesoriów do utrzymania czystości firma VERMOP nie przestaje ustanawiać nowych standardów w zakresie wydajnego sprzątania. Nazwa firmy kojarzy się z wysokogatunkowymi, profesjonalnymi produktami i modułowymi systemami utrzymania czystości, które sa nie tylko innowacyjne, ale przede wszystkim sprawdzone i trwałe.
www.vermop.pl
Lakma professional
Lakma Professional - Lakmę Grupę tworzą społki LAKMA SAT, LAKMA STREFA, LAKMA Sp. z o.o. oraz POLLENA ASTRA. Na rynku polskim są wiodącymi producentami wyrobów chemii budowlanej, gospodarczej i przemysłowej.
www.lakmapro.pl
Witryna stworzona na platformie