Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Systemy dozowników


Dozowniki Hy Tech są aktywną barierą przeciwko bakteriom dzięki jonom srebra w całej strukturze dozownika, a nie tylko na jego powierzchni. Wykonanie z tworzywa sztucznego charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością i sprawnością ale także niskimi kosztami utrzymania. Seria Papernet Hy Tech łączy w sobie eleganckie i funkcjonalne kształty które dobrze komponują się w przestrzeń a utrzymanie czystości i higieny staje łatwiejsze.

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą marki Papernet


Nowa linia Inclusive składająca się z dziesięciu nowoczesnych dozowników została zaprojektowana z myślą o wszystkich użytkownikach, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności. Dozowniki są w pełni ergonomiczne, a ich obsługa prawie nie wymaga wysiłku, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej użytkownika. Również ich czyszczenie i serwisowanie stało się łatwiejsze dzięki innowacyjnym cechom, które pozwalają usprawnić codzienną pracę personelu, obsługę i konserwację

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą marki Katrin

Witryna stworzona na platformie