Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Hotele, SPA


O czystość w hotelu dba oczywiście personel. Dotyczy to zarówno miejsc otwartych, użytkowanych przez wszystkich gości (hol, recepcja), jak i miejsc zamkniętych, takich jak pokoje i apartamenty. Idealnie czysty pokój hotelowy to taki, który jest gotowy na przyjęcie gości. Efektywne sprzątanie to sprzątanie przy użyciu odpowiednich środków. Dzięki temu możemy zaoszczędzić czas i redukować koszty.

Zapraszamy do kontaktu, w celu konsultacji, wyboru odpowiednich środków. W swojej ofercie mamy odpowiednio wydajne produkty które są bezpieczne dla gości. Pomożemy dobrać i skompletować wózek serwisowy, w między innymi: profesjonalne odkurzacze, mopy, wiadra, worki na śmieci, rękawice, papier toaletowy oraz kosmetyki higieniczne (w tym mydełka hotelowe, szampony)

Witryna stworzona na platformie