Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Kariera

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU
Zachęcamy do nawiązania kontaktu!

PRACA

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Doradca Handlowy

Miejsce pracy: Grudziądz i okolice (biuro i praca w terenie)

Opis stanowiska:

- realizacja założonych planów sprzedażowych

-  pozyskiwanie, budowanie i utrzymywanie długotrwałych pozytywnych relacji z Klientami

- przygotowanie ofert dla Klientów oraz doradztwo techniczne

- orientacja na potrzeby Klienta

Wymagania:

- Minimum 2 letnie doświadczenie handlowe i w obsłudze klienta

- Znajomość branży środków czystości lub pokrewne

- Prawo jazdy kategorii B (czynne)

- Umiejętność obsługi komputera (mile widziana znajomość programu sprzedaży Subiekt)

- Kultura osobista, umiejętności interpersonalne

- Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- Samodzielność i umiejętność organizacji pracy

Zapewniamy:

- Zatrudnienie w stabilnej firmie

- Premię uznaniową zależną od osiągniętych wyników sprzedaży

- Szkolenia podnoszące kwalifikacje i rozwój osobisty

- Pracę z produktami najwyżej jakości, cieszącymi się uznaniem konsumentów

- Telefon służbowy, samochód służbowy typu Van

Kontakt: [email protected] tel. 52 375 39 39